Avoimet työpaikat Rakennusteho Pääkaupunkiseutu, Oulu ja Rovaniemi Julkaistu Haku päättyy

Kustannuslaskijoita, muutostyöinsinöörejä, betonielementtityöntekijöitä, hankekehittäjiä, sähköasentajia, LVI-asentajia, työmaapäälliköitä

Haluatko päästä mukaan elämänlaatua rakentavaan joukkoomme?

Viime vuonna toteutimme Rakennusteholla 720 kohdetta Oulussa, Helsingissä ja Rovaniemellä. Eipä ihme, että vuonna 2016 palkkasimme peräti 70 uutta rakennusteholaista. Ja lisää kaivataan!

Nyt tehoa rakentamiseen tarvitsemme seuraavista ammattilaisista

 

Kustannuslaskijoita

Olet kokenut tarkka tekijä, hallitset alan tietotekniset ohjelmat ja sinulla on kokemusta rakennusalasta.

Hae mukaan: Pekka Asiala, pekka.asiala@rakennusteho.fi p. 050 567 2255

 

Muutostyöinsinöörejä

Olet aktiivinen ja toimeen tarttuva tekijä, innostut uudesta ja sinulla on sisustussilmää. Asiakaspalvelu ja ongelmanratkonta luonnistuvat sinulta.

Hae mukaan: Jussi Raappana, jussi.raappana@rakennusteho.fi p. 040 590 9955

 

Betonielementtityöntekijöitä

Olet tekniikkasi tunteva, tarkka ja huolellinen tekijä. Sinulla on aikaisempaa kokemusta patterimuoteista.

Hae mukaan: Tuomo Kurikka, tuomo.kurikka@rakennusteho.fi p. 0400 784 627

 

Hankekehittäjiä

Olet myyntihenkinen ja tekniikan tunteva tiimipelaaja. Osaat neuvotella ja löytää uudet ratkaisut asiakkaan tarpeisiin.

Hae mukaan: Keijo Tervola, keijo.tervola@rakennusteho.fi p. 050 574 0567,

Jussi Raappana, jussi.raappana@rakennusteho.fi p. 040 590 9955

 

Sähköasentajia Ouluun, LVI-asentajia Ouluun ja PK-seudulle

Olet ammattitaitoinen asentaja, jolta sujuu itsenäinen työskentely.

Hae mukaan: Sähkö, Juha Backman juha.backman@rakennusteho.fi p. 050 4488 388
LVI, Olli Kauppila, olli.kauppila@rakennusteho.fi p. 040 675 8001

 

Työmaapäälliköitä Ouluun ja PK-seudulle

Olet alasi ammattilainen. Suunnittelu- ja johtamistaitosi vievät työmaasi yhteiseen päämääräänne laadusta ja aikatauluista tinkimättä.

Hae mukaan: Helsinki, Lauri Vuolijoki, lauri.vuolijoki@rakennusteho.fi tai p. 044 735 5007
Oulu, Tuomo Kurikka, tuomo.kurikka@rakennusteho.fi  p. 0400 784 627

 

Tarjoamme vapautta, vakautta ja vastuuta nousukiidossa olevassa yrityksessämme.

Lyhyet vapaamuotoiset hakemukset sähköpostiin. Puhelinkyselyt työaikana (8-16)

 

Rakennuslehden pääuutisia