Avoimet työpaikat Varte Oy Pääkaupunkiseutu, Päijät-Häme, Kaakkois-Suomi Julkaistu Haku päättyy

Vastaavia työnjohtajia, työmaamestareita, työmaainsinöörejä

Oletko SINÄ uusi vartelainen?

TYÖMAATOIMIHENKILÖITÄ
Vastaavia työnjohtajia • Työmaamestareita • Työmaainsinöörejä

Haemme Pääkaupunkiseudun uudisrakentamis- ja korjausrakentamiskohteisiimme rakentamisen ammattilaisia. Tarjoamme sinulle paikan kehittyvässä perheyrityksessä ja alan parhaat rakentajat työtovereina. Vuoden 2018 aikana meillä on rakenteilla liki 1500 asuntoa keskittyen pääkaupunkiseudulle ja osaamistasi arvostetaan ja se tulee varmasti käyttöön. Odotamme sinulta tehtävään soveltuvaa koulutusta ja toivomme kokemusta asuntorakentamisesta.

Organisaatiomme on notkea ja nuorekas ja asiat päätetään heti.

MEILLÄ lupaa ei tarvitse kysyä Ruotsista – riittää, kun kysyy Heikiltä.

Lisätietoja avoimista tehtävistä seuraavilta henkilöiltä:
Jarkko Ilkka, varatoimitusjohtaja, 040 519 0174, jarkko.ilkka@varte.fi
Niko Siikonen, tuotantopäällikkö, 040 526 8035, niko.siikonen@varte.fi
Seppo Savolainen, laskentapäällikkö, 044 094 4729, seppo.savolainen@varte.fi
Pasi Blom, työpäällikkö, 040 748 7203, pasi.blom@varte.fi
Juha Sankari, työpäällikkö, 044 355 2795, juha.sankari@varte.fi
Tuomo Sopanen, työpäällikkö, 044 766 0960, tuomo.sopanen@varte.fi
Tuomas Juvonen, työpäällikkö, 040 1702 743, tuomas.juvonen@varte.fi
Asser Harinen, työpäällikkö, 040 197 8898, asser.harinen@varte.fi

VARTE Oy – suomalainen perheyritys
Varte on talonrakennusalan perheyritys ja toiminta-alueemme on Pääkaupunkiseutu, Päijät-Häme sekä Kaakkois-Suomi. Olemme yksi Suomen suurimmista alan perheyrityksistä. Emme elä kvartaalitaloudessa, vaan kehitämme toimintaamme vakaasti ja pitkäjänteisesti – nyt jo yli 20 vuoden ajan. www.varte.fi

Varte Oy

Rakennuslehden pääuutisia