Mediatiedot 2018

Media information 2018

Liity Rakennuslehden mediamyynnin postituslistalle. Saat muistutuksen tulevista kampanjoista.

Tilaa Rakennuslehti tai näytejakso.

Yhteystiedot

Sanoman mediapalvelu
09 120 5090
mediapalvelu@sanoma.com

Huiko Tomi MVMyyntipäällikkö
Tomi Huiko
040 414 5000
tomi.huiko@rakennuslehti.fi

 

Jari InkinenMyyntipäällikkö
Jari Inkinen
040 7160 113
jari.inkinen@rakennuslehti.fi

 

Myyntipäällikkö (rekrytointi-ilmoitukset)
Juha Pekkinen
040 674 8617
juha.pekkinen@rakennuslehti.fi

 

ElinaMyyntipäällikkö
Elina Rökman
040 356 1874
elina.rokman@rakennuslehti.fi

 

Jyrki PalmuMyynti- ja markkinointijohtaja
Jyrki Palmu
0400 576 612
jyrki.palmu@rakennuslehti.fi

 

Graafinen suunnittelija / markkinointikoordinaattori
Annakaisa Jalkanen
040 774 2034
annakaisa.jalkanen@rakennuslehti.fi

Assistentti
Pia Markkanen
040 709 8287
pia.markkanen@rakennuslehti.fi

Lehden ilmoitusaineistot

aineistopalvelut@sanoma.fi tai http://www.aikakausmedia.fi

Verkon ilmoitusaineistot

online.aineisto@sanoma.fi
(Ei koske verkossa julkaistavia rekrytointi-ilmoituksia. Erilliset rekrytointi-ilmoitustekstit ladataan varausvahvistuksen yhteydessä saapuvan aineistolatauslinkin kautta.)

Aineisto-ohje

Rakennuslehden väriprofiili on punamustan PSO_MFC_Paper_eci.icc, resoluutio 240 dpi. Profiilin voi ladata www.punamusta.com-sivuilta.

Tietosuoja

Rakennuslehden mediamyynnin uutiskirjeen tilaajista ei tallenneta muuta tietoa kuin tilaajan antama sähköpostiosoite. Sähköpostiosoitteita käytetään vain Rakennuslehden mediamyynnin uutiskirjeiden ja tapahtumakutsujen lähettämiseen eikä niitä luovuteta muuhun käyttöön. Mediamyynnin uutiskirje lähetään perustuen joko henkilön itse tekemään tilaukseen tai hänen ammattiasemaansa, ammattiin liittyvän tiedon toimittamiseksi. Jokaisen lähetyksen alareunassa on linkki, jonka avulla tilauksen voi peruuttaa. Katso tarkempaa tietoa Rakennuslehden verkkosivujen käyttöehdoista.

Tilaa uutiskirje

Kooste rakennusalan tärkeistä uutisista sähköpostiisi kolmesti viikossa. Saat myös kutsuja Rakennuslehden tapahtumiin. Lisätietoja

Kooste rakennusalan tärkeistä uutisista sähköpostiisi kolmesti viikossa. Saat myös kutsuja Rakennuslehden tapahtumiin.

Anna sähköpostiosoitteesi