Rakennuslehti

Mediamyynti

Mediatiedot 2017

Media information 2017

 

Yhteystiedot

Sanoman mediapalvelu
09 120 5090
mediapalvelu@sanoma.com

Huiko Tomi MVMyyntipäällikkö
Tomi Huiko
040 414 5000
tomi.huiko@rakennuslehti.fi

 

 

Jari InkinenMyyntipäällikkö
Jari Inkinen
040 7160 113
jari.inkinen@rakennuslehti.fi

 

 

Myyntipäällikkö (rekrytointi-ilmoitukset)
Juha Pekkinen
040 674 8617
juha.pekkinen@rakennuslehti.fi

 

 

 

ElinaMyyntipäällikkö
Elina Rökman
040 356 1874
elina.rokman@rakennuslehti.fi

 

 

Jyrki PalmuMyynti- ja markkinointijohtaja
Jyrki Palmu
0400 576 612
jyrki.palmu@rakennuslehti.fi

 

 

Lehden ilmoitusaineistot

aineistopalvelut@sanoma.fi tai http://www.aikakausmedia.fi

Verkon ilmoitusaineistot

online.aineisto@sanoma.fi

Mediapalvelu

Sanoman mediapalvelu
09 120 5090
mediapalvelu@sanoma.com

Assistentti
Pia Markkanen
040 709 8287

Tapahtuma- ja sisältömarkkinointi

Tuottaja
Päivi Kukkamäki
050 524 9942
paivi.kukkamaki@rakennuslehti.fi

Tuottaja
Heidi Sinisalo
044 972 6620
heidi.sinisalo@rakennuslehti.fi

Rakennuslehden pääuutisia