Tutustu nyt 1 kk veloituksetta!

Peikon Topi Paananen kehottaa keskittymään nyt olennaiseen – ”On tärkeää löytää ne projektit, jotka lähtevät oikeasti liikkeelle”

Yrittäjä, toimitusjohtaja Topi Paananen uskoo yrityksen kasvuun erityisesti ulkomailla.

Topi Paananen pitää Markkinaoikeuden tuomiota vääränä. Kuva: Johannes Wilenius

Yrittäjä, toimitusjohtaja Topi Paananen uskoo Peikon kasvuun lähivuosina. Suomen, Skandinavian ja Baltian suhdannetilanne on huono ja koettelee yritystä. Monin paikoin rakentamisella menee kuitenkin hyvin.

Tämä artikkeli on tilaajille

Kirjaudu sisään

Tutustu Rakennuslehteen diginä: 1 kk / 0 € – yksi käyttöoikeus

Kaikki Rakennuslehden tieto kuukaudeksi käyttöösi ilman sitoumuksia – yksittäistilauksen määräaikainen näytejakso, ole hyvä!

Tutustu Rakennuslehteen diginä: 1 kk / 0 € – useita käyttöoikeuksia

Rakennuslehden lukuoikeudet organisaationne avainhenkilöille – ryhmätilauksen testijakso, olkaa hyvät.

Tätä artikkelia ei ole kommentoitu

0 vastausta artikkeliin “Peikon Topi Paananen kehottaa keskittymään nyt olennaiseen – ”On tärkeää löytää ne projektit, jotka lähtevät oikeasti liikkeelle””

Viimeisimmät näkökulmat