Tutustu nyt 1 kk veloituksetta!

Sitowise jatkaa yrityskauppoja – nyt haaviin tarttui YVA-ekspertti Landpro

Espoolainen Landpro teki viime vuonna runsaan 0,9 miljoonan euron liikevaihdon. Sen kahdeksan asiantuntijaa ja asiakkuudet tulevat kaupan myötä osaksi Sitowise-konsernia.

 

Yrityskaupan myötä Sitowise kertoo tarjoavansa entistä kokonaisvaltaisempaa palvelua infrastruktuuri- ja energiahankkeissa muun muassa valtiolle ja kunnille sekä kotimaisille ja kansainvälisille yrityksille. (Kuva: Pete Aarre-Ahtio / IS) Kuva: Pete Aarre-Ahtio

Sitowise-konserni laajenee jälleen yhdellä uudella yrityksellä.

Tämä artikkeli on tilaajille

Kirjaudu sisään

Tutustu Rakennuslehteen diginä: 1 kk / 0 € – yksi käyttöoikeus

Kaikki Rakennuslehden tieto kuukaudeksi käyttöösi ilman sitoumuksia – yksittäistilauksen määräaikainen näytejakso, ole hyvä!

Tutustu Rakennuslehteen diginä: 1 kk / 0 € – useita käyttöoikeuksia

Rakennuslehden lukuoikeudet organisaationne avainhenkilöille – ryhmätilauksen testijakso, olkaa hyvät.

Tätä artikkelia ei ole kommentoitu

0 vastausta artikkeliin “Sitowise jatkaa yrityskauppoja – nyt haaviin tarttui YVA-ekspertti Landpro”

Viimeisimmät näkökulmat