Tekoäly nopeuttaa alkuvaiheen asuntosuunnittelua – ”Aiemmin emme ole toiveeseen pystyneet kauhean kustannustehokkaasti vastaamaan”
One Architects vastasi toiveisiin ja kehittää ratkaisua palvelemaan asuntosuunnittelua.

Tilaajat ovat kiinnostuneet tekoälyratkaisuista, jotka keventävät ja nopeuttavat asuntosuunnittelua ja säästävät sillä tavalla kustannuksia. Kiinnostuksen voi ennakoida vain kasvavan jatkossa.
Tämä artikkeli on tilaajille
Kirjaudu sisään
Tutustu Rakennuslehteen diginä: 1 kk / 0 € – yksi käyttöoikeus
Kaikki Rakennuslehden tieto kuukaudeksi käyttöösi ilman sitoumuksia – yksittäistilauksen määräaikainen näytejakso, ole hyvä!
Tutustu Rakennuslehteen diginä: 1 kk / 0 € – useita käyttöoikeuksia
Rakennuslehden lukuoikeudet organisaationne avainhenkilöille – ryhmätilauksen testijakso, olkaa hyvät.
Tätä artikkelia ei ole kommentoitu
0 vastausta artikkeliin “Tekoäly nopeuttaa alkuvaiheen asuntosuunnittelua – ”Aiemmin emme ole toiveeseen pystyneet kauhean kustannustehokkaasti vastaamaan””