Lukuoikeudet kuntoon ryhmätilauksella!

Rakennuslehden lukijat laittoivat parhaiden johtajien listan uusiksi – kokenut kaarti nousi kärkeen

Rakennuslehden lukijapaneeli valitsi kolmannen kerran parhaat johtajat sekä kiinnostavimmat suunnittelu- ja rakennusyhtiöt. Kärjessä ovat Skanskan Tuomas Särkilahti, A-Insinöörit ja YIT.

Tuomas Särkilahti on työskennellyt Skanskassa pian 30 vuotta ja toimitusjohtajana vuodesta 2014. Kuva: Liisa Takala

Suomen parhaaksi ja visionäärisimmäksi rakennusalan johtajaksi on noussut Skanskan toimitusjohtaja Tuomas Särkilahti. Hän oli selvä ykkönen Rakennuslehden lukijapaneelille tehdyssä kyselyssä, jossa selvitettiin kolmannen kerran rakennus- ja suunnittelualan kiinnostavimpia yhtiöitä ja parhaita johtajia.

Tämä artikkeli on tilaajille

Kirjaudu sisään

Katso Rakennuslehden tilausvaihtoehdot

Tutustu Rakennuslehden monipuolisiin tilausvaihtoehtoihin.

Lukuoikeudet kuntoon ryhmätilauksella

Varmista avainhenkilöiden tiedonsaanti ja aloita ryhmätilaus maksuttomalla testijaksolla.

Tätä artikkelia on kommentoitu kerran

Yksi vastaus artikkeliin “Rakennuslehden lukijat laittoivat parhaiden johtajien listan uusiksi – kokenut kaarti nousi kärkeen”

  1. Mitä Jussi Ahon uusi yritys on visioinnut?
    On ole kuullut mistään mullistavasta tai alaa uudistavasta.

Viimeisimmät näkökulmat