”Suomi on nyt ajettu masennukseen negatiivisella uutisoinnilla” – talotekniikan näkymissä paljon hyvääkin
Talotekniikka-alan suhdannekyselyn tunnelmat ovat poikkeuksellisen pessimistiset, mutta lähitulevaisuudessa odottaa jo sio työkuorma ja todennäköisemmin resurssipula.

Talotekniikkaliiton tuore suhdanne-ennuste on pessimistisin miesmuistiin, mutta onko tilanne sittenkään niin synkkä. Kaikki toimijat eivät allekirjoita tarvetta alakuloon.
Tämä artikkeli on tilaajille
Kirjaudu sisään
Tutustu Rakennuslehteen diginä: 1 kk / 0 € – yksi käyttöoikeus
Kaikki Rakennuslehden tieto kuukaudeksi käyttöösi ilman sitoumuksia – yksittäistilauksen määräaikainen näytejakso, ole hyvä!
Tutustu Rakennuslehteen diginä: 1 kk / 0 € – useita käyttöoikeuksia
Rakennuslehden lukuoikeudet organisaationne avainhenkilöille – ryhmätilauksen testijakso, olkaa hyvät.
Tätä artikkelia ei ole kommentoitu
0 vastausta artikkeliin “”Suomi on nyt ajettu masennukseen negatiivisella uutisoinnilla” – talotekniikan näkymissä paljon hyvääkin”