SRV nimitti uuden johtajan ja johtoryhmän jäsenen – ”Asuntorakentamisen kasvattaminen on yksi yhtiön fokusalueita asuntomarkkinan elpyessä”
Tero Karislahti jatkaa Lehdossa vuoden 2023 loppuun.

Diplomi-insinööri Tero Karislahti, 40, on nimitetty SRV Yhtiöiden alueyksiköiden liiketoiminnasta vastaavaksi johtajaksi ja johtoryhmän jäseneksi viimeistään 1.7.2024 alkaen. Alueyksiköiden johtamisesta vastaa siihen saakka SRV:n strategisen hankekehityksen johtaja ja johtoryhmän jäsen Hannu Lokka.
Tämä artikkeli on tilaajille
Kirjaudu sisään
Tutustu Rakennuslehteen diginä: 1 kk / 0 € – yksi käyttöoikeus
Kaikki Rakennuslehden tieto kuukaudeksi käyttöösi ilman sitoumuksia – yksittäistilauksen määräaikainen näytejakso, ole hyvä!
Tutustu Rakennuslehteen diginä: 1 kk / 0 € – useita käyttöoikeuksia
Rakennuslehden lukuoikeudet organisaationne avainhenkilöille – ryhmätilauksen testijakso, olkaa hyvät.
Tätä artikkelia ei ole kommentoitu
0 vastausta artikkeliin “SRV nimitti uuden johtajan ja johtoryhmän jäsenen – ”Asuntorakentamisen kasvattaminen on yksi yhtiön fokusalueita asuntomarkkinan elpyessä””