Lukuoikeudet kuntoon ryhmätilauksella!

Skanskan Tuomas Särkilahti: ”Palkitsevinta on, kun saa taistelutahdon taas päälle itselle ja muille”

Skanskan toimitusjohtajan Tuomas Särkilahden mielestä pitkään jatkuva tasainen meno veltostuttaa niin omaa henkilökohtaista tekemistä kuin koko organisaatiota.

Skanskan toimitusjohtaja Tuomas Särkilahti. Kuva: Liisa Takala. Kuva: Liisa Takala

Itse valmistuin alalle 1990-luvun alun pitkässä ja syvässä lamassa. Siirryin Skanskalle ja lähemmäs asuntorakentamista vuonna 1997. Tuolloin gryndituotanto oli lähtenyt taas pikku hiljaa käyntiin.

Tämä artikkeli on tilaajille

Kirjaudu sisään

Kirjautuneena luet enemmän

Sinulla saattaa olla lukuoikeus sisältyen jäsenyyteesi tai organisaationne ryhmätilaukseen. Katso kaikki tilausvaihtoehdot ja kysy lisää.

Tätä artikkelia ei ole kommentoitu

0 vastausta artikkeliin “Skanskan Tuomas Särkilahti: ”Palkitsevinta on, kun saa taistelutahdon taas päälle itselle ja muille””

Viimeisimmät näkökulmat