Lukuoikeudet kuntoon ryhmätilauksella!

Helsingin keskustan alamäelle halutaan nyt stoppi – asialla alueen kaupalliset toimijat ja kiinteistönomistajat

Uuden Downtown Helsinki -verkoston tavoitteena on lisätä alueella toimivien yritysten ja yhteisöjen välistä yhteistyötä, parantaa alueen imagoa, palveluja ja tunnelmaa sekä nostaa esiin ydinkeskustan mahdollisuuksia ja vetovoimaa.

Downtown Helsinki-kampanjassa tuodaan näivettymisen sijaan esille myös ydinkeskustan moninaiset edut ja mahdollisuudet.

Joukko Helsingin ydinkeskustan isoja kaupallisia toimijoita ja kiinteistönomistajia on yhdistämässä voimansa alueen elinvoiman kehittämiseksi. Uuden Downtown Helsinki -verkoston tavoitteena on lisätä alueella toimivien yritysten ja yhteisöjen välistä yhteistyötä, parantaa alueen imagoa, palveluja ja tunnelmaa sekä nostaa esiin ydinkeskustan mahdollisuuksia ja vetovoimaa.

Tämä artikkeli on tilaajille

Kirjaudu sisään

Katso Rakennuslehden tilausvaihtoehdot

Tutustu Rakennuslehden monipuolisiin tilausvaihtoehtoihin.

Lukuoikeudet kuntoon ryhmätilauksella

Varmista avainhenkilöiden tiedonsaanti ja aloita ryhmätilaus maksuttomalla testijaksolla.

Tätä artikkelia ei ole kommentoitu

0 vastausta artikkeliin “Helsingin keskustan alamäelle halutaan nyt stoppi – asialla alueen kaupalliset toimijat ja kiinteistönomistajat”

Viimeisimmät näkökulmat