Spondan toimitusjohtaja Christian Hohenthal: ”Hyvälaatuisten toimitilojen kysyntä ydinkeskustassa on merkittävässä kasvussa”
Yrityksillä toimiston sijainti voi olla äärimmäisen strateginen tekijä, mikä osaltaan selittänee Helsingin ydinkeskustan toimitilojen kasvavaa vetovoimaa.

Spondan toimitusjohtaja Christian Hohenthal istuu sekä kuvaannollisesti että kirjaimellisesti Helsingin ydinkeskustan kiinteistömarkkinoiden pääkallopaikalla. Toimipaikastaan hän näkee ja kuulee, mitä toimitilamarkkinoilla tapahtuu ja hallinnoimiensa kiinteistöjen kautta saa myös hyvän tuntuman markkinaan.
Tämä artikkeli on tilaajille
Kirjaudu sisään
Tutustu Rakennuslehteen diginä: 1 kk / 0 € – yksi käyttöoikeus
Kaikki Rakennuslehden tieto kuukaudeksi käyttöösi ilman sitoumuksia – yksittäistilauksen määräaikainen näytejakso, ole hyvä!
Tutustu Rakennuslehteen diginä: 1 kk / 0 € – useita käyttöoikeuksia
Rakennuslehden lukuoikeudet organisaationne avainhenkilöille – ryhmätilauksen testijakso, olkaa hyvät.
Tätä artikkelia ei ole kommentoitu
0 vastausta artikkeliin “Spondan toimitusjohtaja Christian Hohenthal: ”Hyvälaatuisten toimitilojen kysyntä ydinkeskustassa on merkittävässä kasvussa””