Lukuoikeudet kuntoon ryhmätilauksella!

”Alan hankala suhdanne ei ole meillä näkynyt” – Arkkitehtibisnestään kasvattava Granlund sai uuden osastonjohtajan

Granlund on ostanut viime vuosina useita arkkitehtitoimistoja.

Jyrki Jääskeläinen johtaa nyt Granlund Pohjanmaan arkkitehtiosastoa. Kuva: Granlund Kuva: Christoffer Björklund

Yli 30-vuotisen uran tehnyt Jyrki Jääskeläinen on nimitetty Granlund Pohjanmaan arkkitehtiosaston johtajaksi. Hän siirtyi osaston johtajaksi, kun hänen omistamansa Arkkitehtitoimisto Jääskeläinen siirtyi yrityskaupalla osaksi Granlundia.

Tämä artikkeli on tilaajille

Kirjaudu sisään

Kirjautuneena luet enemmän

Sinulla saattaa olla lukuoikeus sisältyen jäsenyyteesi tai organisaationne ryhmätilaukseen. Katso kaikki tilausvaihtoehdot ja kysy lisää.

Tätä artikkelia ei ole kommentoitu

0 vastausta artikkeliin “”Alan hankala suhdanne ei ole meillä näkynyt” – Arkkitehtibisnestään kasvattava Granlund sai uuden osastonjohtajan”

Viimeisimmät näkökulmat