”Elämä osana Colasia tuo kaiken aikaa jotain uutta” – Tero Kiviniemi luotsaa Destiaa kohti uusia tuulia
Perinteinen liikenneinfran rakentaja Destia on ryhtynyt uusiutuvan energian rakentajaksi. Seuraava askel on laajentua ulkomaille.
Destian toimitusjohtaja Tero Kiviniemi on kotiutunut viime viikon lopun työmatkaltaan Pariisista. Colasin pääkonttorille suuntautunut matka piti sisällään kuluvan vuoden suunnitelmien läpikäyntiä ja tähystystä tulevaan.
Tämä artikkeli on tilaajille
Kirjaudu sisään
Kirjautuneena luet enemmän
Sinulla saattaa olla lukuoikeus sisältyen jäsenyyteesi tai organisaationne ryhmätilaukseen. Katso kaikki tilausvaihtoehdot ja kysy lisää.
Tätä artikkelia ei ole kommentoitu
0 vastausta artikkeliin “”Elämä osana Colasia tuo kaiken aikaa jotain uutta” – Tero Kiviniemi luotsaa Destiaa kohti uusia tuulia”