Peltihallien ja syrjäisten vanhojen tehtaiden käytäviltä syntyi uusi liikeidea – ”hupparihörhöt” haluavat uudistaa
Helsinkiläinen kiinteistöneuvonantajayhtiö Reagle ei mahdu perinteisen kiinteistöneuvonannon tai -kauppakonsulttien viitekehykseen.

Yrityksen perustajakaksikko Henri Hakala ja Alex Doepel aloitti uransa transaktioista, jotka eivät kelvanneet kenellekään, mutta peltihalleista ja syrjässä sijaitsevien vanhojen tehtaiden myynneistä syntyikin liikeidea uuteen yritykseen.
Tämä artikkeli on tilaajille
Kirjaudu sisään
Tutustu Rakennuslehteen diginä: 1 kk / 0 € – yksi käyttöoikeus
Kaikki Rakennuslehden tieto kuukaudeksi käyttöösi ilman sitoumuksia – yksittäistilauksen määräaikainen näytejakso, ole hyvä!
Tutustu Rakennuslehteen diginä: 1 kk / 0 € – useita käyttöoikeuksia
Rakennuslehden lukuoikeudet organisaationne avainhenkilöille – ryhmätilauksen testijakso, olkaa hyvät.
Tätä artikkelia ei ole kommentoitu
0 vastausta artikkeliin “Peltihallien ja syrjäisten vanhojen tehtaiden käytäviltä syntyi uusi liikeidea – ”hupparihörhöt” haluavat uudistaa”